Servicii de consultanta in design interior

 

CUM INCEPEM?

Rezervati o intlnire cu designerul Smart Interior Design

Completati in formularul de mai jos datele dvs. de contact si o mica descriere a proiectului pe care doriti sa-l executati si vom alege fie un designer pentru dvs., fie va vom stabili o intalnire cu designerul Smart Interior Design pe care il cunoasteti deja.

 

DUPA INREGISTRAREA DUMNEAVOASTRA

Examinam impreuna cu dumneavoastra timpul de proiectare, al propunerii si al achizitiei

Pe baza nevoilor dvs. si a scopului proiectului, designerul Smart Interior Design va va crea o oferta personalizata in care va sunt descrie detaliile de colaborare, produsele propuse si o taxa de proiectare recomandata.

 

DE LA INCEPUT LA SFARSIT

 

Gestionarea proiectului end-to-end

Echipa noastra este la indemana dumneavoastra pentru a va raspunde la orice întrebare pe care o aveti, pentru a oferi solutii inteligente si pentru a va mentine buna funcționare a proiectului.

 

Magazinul nostru online este usor de navigat si va permite sa colaborati foarte usor cu designerul Smart Interior Design. cu privire la articolele propuse in proiect. Odata ce proiectul este gata, echipa noastra va plasa comenzile dvs. in productie si va gestiona toata logistica.

 

Daca proiectul dvs. are nevoie de articole sau servicii aditionale decat cele oferite de Smart Interior Design, vom selecta subcontractori pentru dvs., salvandu-va de la un proces de selectie stresant.