Scaun Directorial Aura

new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
new
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Scaun Directorial Aura
Disponibilitate: La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani
Fabricat in Polonia

2.609,00 Lei tva inclus

Garantie 5 ani
Cost transport
50 lei / comanda
(indiferent de numarul de produse)
Termen de livrare
4-6 saptamani

Aura bună la locul de muncă este esențială, la fel ca și aerul
Dacă un loc are o atmosferă plăcută cu o energie pozitivă, spunem că are o aură bună. În latină „aura” înseamnă o adiere sau o suflare de aer. Nu avem nicio îndoială că un scaun de birou confortabil și funcțional este la fel de esențial ca aerul!
AURA este conceput pentru a vă permite să găsiți o poziție confortabilă atât pentru muncă, cât și pentru relaxare. Scaunul executiv combină armonios designul atemporal, universal și confortul, care este asigurat de funcțiile ergonomice ale scaunului și de partea spațioasă a scaunului.

Design atemporal, ușor de adaptat
Designul AURA este modern și atemporal; astfel, se va potrivi oricărui design interior.

Bazele din aluminiu lustruit și plastic negru pot fi combinate cu diferite tipuri de brațe. Acest scaun poate fi tapițat cu material textil, piele ecologica și piele naturală. Are o mare varietate de culori disponibile, astfel vei putea alege pentru scaunul tau: de la modest, usor adaptabil la diferite interioare de birou, pana la exclusivist, care atrage atentia prin eleganta. Pentru a pastra armonia in birou, va recomandam sa alegeti scaune de director, vizitatori si conferinte AURA.

Functionalitate in functie de utilizator
Va fi nevoie de doar câteva acțiuni intuitive pentru a ajusta un scaun funcțional AURA în cea mai confortabilă poziție. Este posibil să reglați adâncimea scaunului, înălțimea spătarului și tensiunea acestuia în funcție de nevoile individuale. Reglarea tensiunii permite utilizatorului să controleze viteza și ușurința cu care scaunul se înclină pentru diferite greutăți și forțe. De asemenea, veți putea bloca spătarul în cinci poziții diferite confortabile pentru muncă și relaxare. Datorita mecanismului sincron cu functie “anti-soc”, dupa deblocarea spatarului, acesta revine in pozitie verticala in siguranta fara o miscare brusca. În cele din urmă, puteți alege dintre brațe fixe sau 2D. Brațele care sunt corect reglate în funcție de nevoile individuale eliberează tensiunea în coloana vertebrală, gât și umeri, precum și ajută la menținerea unei poziții corecte de șezut.

Confort sporit
În comparație cu scaunele de birou, scaunele directoriale AURA au încă un detaliu suplimentar: suport pentru cap fix din poliuretan turnat. Nu numai că face scaunul mai stilat și creează o imagine mai elegantă și mai sofisticată, dar are și o funcție foarte importantă: tetiera asigură un confort mai mare, deoarece o susținere bună a capului duce la o tensiune mai mică în gât.

COST TRANSPORT:
Livrare cu doar 50 de lei pe comanda (tariful este fix, indiferent ca este comandat un produs sau mai multe).

TERMEN DE LIVRARE:
-produsul se va livra in 4-6 saptamani.

Garantie produs: 5 ani.

Dimensiuni scaunul de Birou Eva.II:

- ø700mm

- inaltime scaun: 1235÷1365mm

- inaltime pe sezut: 410÷530mm

- inaltime brate fixe: 230mm

- Optional: inaltime brate reglabile pe inaltime: 640÷770mm

 

Mecanism Synchron - Mecanismul se poate bloca in 5 pozitii diferite.

Optional: Brate reglabile pe inaltime cu paduri moi din plastic negru.

Produse asemanatoare

Scaun directorial OFF 313
Detalii

Fabricat in China

In stoc / Diverse culori

Scaun Directorial OFF 802M
Detalii

Fabricat in Cehia

In stoc / Diverse culori

Scaun Directorial Eva.II
Detalii

Fabricat in Polonia

La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani

new
Scaun Directorial North Cape L
Detalii

Fabricat in Polonia

La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani

new
Scaun Directorial North Cape
Detalii

Fabricat in Polonia

La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani

new