Scaun de Bar Polytone-L

new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L
new
Scaun de Bar Polytone-L T
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L
Scaun de Bar Polytone-L T
Disponibilitate: La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani
Fabricat in Polonia

831,00 Lei tva inclus

Garantie 5 ani
Cost transport
50 lei / comanda
(indiferent de numarul de produse)
Termen de livrare
4-6 saptamani

Design minimalist subtil

Colecția POLYTONE este caracterizată de un design modern care creează un echilibru perfect între stil și funcționalitate. Colecția POLYTONE are modele diferite de scaune care se vor integra perfect cu diferite setări de birou și vor fi ideale pentru o varietate de activități – întâlniri, lucru în colaborare, conferințe, sarcini pe termen scurt sau relaxare. POLYTONE – scaune din plastic concepute pentru ritmul muncii moderne alerte. Scaunele pot fi stivuite în maxim 3 bucăți.

Scaunele POLYTONE-L au fost proiectate de biroul de arhitectura italian - Scagnellato și Ferrarese Design.

Material practic si rezistent
Scaunele POLYTONE sunt fabricate din plastic de polipropilenă de calitate premium. Plasticul este unul dintre cele mai versatile materiale care este apreciat nu numai pentru prețul său accesibil, ci și pentru întreținere ușoară și durabilitate. Cel mai important, plasticul este un material extrem de maleabil. Astfel, poate fi ușor format pentru a prelua forme complexe de design.

Combinații elegante într-o singură culoare
Scaunul din plastic vine în aceeași culoare ca și baza metalică, creând un aspect uniform. Cele cinci opțiuni de culoare, inclusiv nuanțe pastelate, care sunt în prezent foarte populare, vă vor ajuta să creați combinații laconice într-o singură culoare. Deoarece colecția de scaune POLYTONE scaunele înalte vor satisface în mod ideal nevoile spațiilor mari de birou.

Un mediu de lucru modern este mai mult decât o stație de lucru personală confortabilă și ergonomică. Acesta cuprinde o gamă largă de activități diferite care gravitează în jurul unui scaun practic, funcțional și elegant.

COST TRANSPORT:
Livrare cu doar 50 de lei pe comanda (tariful este fix, indiferent ca este comandat un produs sau mai multe).

TERMEN DE LIVRARE:
-produsul se va livra in 4-6 saptamani.

Garantie produs: 5 ani.

Dimensiuni scaun de Bar Polytone-L:

- inaltime scaun: 1110mm

- inaltime pe sezut: 730mm

- inaltime suport picioare: 290mm

- latime scaun: 600mm

- adancime scaun: 565mm

Produse asemanatoare

Scaun de Bar ABS 127
Detalii

Fabricat in China

In Stoc / Diverse culori

Scaun de Bar ABS 124
Detalii

Fabricat in China

Stoc indisponibil

Scaun de Bar ABS 139
Detalii

Fabricat in China

Stoc Indisponibil

Scaun de Bar Grace GRP8
Detalii

Fabricat in Polonia

La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani

new
Scaun COOL
1.425712,00 Lei
Detalii

Fabricat in Polonia

In Stoc

promo