Scaun de Conferinta Wait Wire T

new
Scaun de Conferinta Wait Wire T
new
Scaun de Conferinta Wait Wire T
new
Scaun de Conferinta Wait Wire T
new
Scaun de Conferinta Wait Wire T
new
Scaun de Conferinta Wait Wire T
new
Scaun de Conferinta Wait Wire T
new
Scaun de Conferinta Wait Wire T
new
Scaun de Conferinta Wait Wire T
new
Scaun de Conferinta Wait Wire T
Scaun de Conferinta Wait Wire T
Scaun de Conferinta Wait Wire T
Scaun de Conferinta Wait Wire T
Scaun de Conferinta Wait Wire T
Scaun de Conferinta Wait Wire T
Scaun de Conferinta Wait Wire T
Scaun de Conferinta Wait Wire T
Scaun de Conferinta Wait Wire T
Scaun de Conferinta Wait Wire T
Disponibilitate: La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani
Fabricat in Polonia

621,00 Lei tva inclus

Garantie 5 ani
Cost transport
50 lei / comanda
(indiferent de numarul de produse)
Termen de livrare
4-6 saptamani

Cu designul lor modern, materialitatea și construcția ușoară, dar durabilă, scaunele WAIT sunt o alegere excelentă pentru sălile de conferințe și formare, zonele pentru vizitatori sau spațiile de birou utilizate pentru luat masa și relaxare. 

Solo de plastic
Acest design de scaun are un scaun și spătar din plastic. Spatele său subtil perforat asigură respirabilitate și durabilitate suplimentară, deoarece este fabricat din plastic armat cu fibră de sticlă. Datorită proprietăților lor materiale, aceste scaune sunt ușor de întreținut și curățat și reprezintă o alegere excelentă pentru spațiile publice sau zonele de luat masa. Cei care preferă culorile clasice pot alege modele din plastic negru, alb sau gri. Dacă doriți să creați o declarație de culoare în interiorul dumneavoastră, puteți alege culori îndrăznețe, cum ar fi verde, albastru sau roșu.

Scaunele pentru vizitatori sau conferinte WAIT sunt disponibile in structură din otel cromat, fiecare proiectat pentru diferite functii. 

Cadrul wireframe creează un aspect ușor și elegant și este ideal pentru zonele pentru vizitatori. Este perfectă și pentru sălile de antrenament deoarece astfel de scaune pot fi grupate cu ușurință pe rânduri folosind accesorii speciale pentru a asigura aranjarea ordonată a acestora în spațiul interior. De asemenea, pot fi stivuite până la 10 scaune odată.

Duo plastic și țesătură
Designul combină un spătar perforat din plastic și un scaun tapițat cu material textil sau piele artificială pentru a asigura un plus de confort. Puteți crea mai multe combinații într-o varietate de culori și modele elegante din plastic, țesătură sau piele artificială, care vor adăuga o notă atrăgătoare biroului dumneavoastră.

COST TRANSPORT:
Livrare cu doar 50 de lei pe comanda (tariful este fix, indiferent ca este comandat un produs sau mai multe).

TERMEN DE LIVRARE:
-produsul se va livra in 4-6 saptamani.

Garantie produs: 5 ani.

Dimensiuni scaunul de Conferinta Wait Wire:

- inaltime scaun: 830mm

- inaltime pe sezut: 460mm

- latime scaun: 540mm

- adancime scaun: 535mm

Scaunele pot fi stivuite până la 10 pentru depozitare ușoară pentru a utiliza eficient spațiul.

Produse asemanatoare

Scaun de Birou Ellie Pro 10ST
3.1162.337,00 Lei
Detalii

Fabricat in Polonia

La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani

promo
Scaun de Birou Ellie Pro 10V3
3.5562.667,00 Lei
Detalii

Fabricat in Polonia

La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani

promo
Scaun de Birou Ellie Pro 20HST
3.2792.459,00 Lei
Detalii

Fabricat in Polonia

La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani

promo
Scaun de Birou Ellie Pro 20HW
4.4893.367,00 Lei
Detalii

Fabricat in Polonia

La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani

promo
Scaun de Birou Ellie Pro 20V3
3.4482.586,00 Lei
Detalii

Fabricat in Polonia

La comanda - Termen de livrare 4-6 saptamani

promo